Merhaba.!

Puanlama;
1. 10 puan.
2. 7 puan.
3. 5 puan.
olarak sisteme geçecektir.
EN İYİ FİLM LİSTESİ 1. 2. 3.
AİLE ARASINDA
AYLA
BABAM
BÖLÜK
CİNGÖZ RECAİ
ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ
İSTANBUL KIRMIZISI
KARDEŞİM BENİM 2
KOLONYA CUMHURİYETİ
OLANLAR OLDU
RECEP İVEDİK 5
SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN
SONSUZ AŞK
YOL ARKADAŞIM
YOL AYRIMI
YÖNETMEN LİSTESİ 1. 2. 3.
AİLE ARASINDA-OZAN AÇIKTAN
AYLA-CAN ULKAY
BABAM-NİHAT DURAK
BÖLÜK-AYTAÇ AĞIRLAR
CİNGÖZ RECAİ-ONUR ÜNLÜ
ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ-SELÇUK AYDEMİR
İSTANBUL KIRMIZISI-FERZAN ÖZPETEK
KARDEŞİM BENİM 2-MERT BAYKAL
KOLONYA CUMHURİYETİ-MURAT KEPEZ
OLANLAR OLDU-HAKAN ALGÜL
RECEP İVEDİK 5-TOGAN GÖKBAKAR
SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN- BURAK AKSAK
SONSUZ AŞK-AHMET KATIKSIZ
YOL ARKADAŞIM-BEDRAN GÜZEL
YOL AYRIMI-YAVUZ TURGUL
EN İYİ ERKEK OYUNCU LİSTESİ 1. 2. 3.
AHMET KURAL-ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ
ATA DEMİRER-OLANLAR OLDU
BARIŞ ARDUÇ-MUTLULUK ZAMANI
BERKER GÜVEN-BABAM
BURAK ÖZÇİVİT-KARDEŞİM BENİM 2
ÇAĞLAR ÇORUMLU-KOLONYA CUMHURİYETİ
ENGİN GÜNAYDIN-AİLE ARASINDA
HALİT ERGENÇ-İSTANBUL KIRMIZISI
İSMAİL HACIOĞLU-AYLA
İBRAHİM BÜYÜKAK-YOL ARKADAŞIM
ŞAHAN GÖKBAKAR-RECEP İVEDİK 5
KAAN YILDIRIM-BÖLÜK
KENAN İMİRZALIOĞLU-CİNGÖZ RECAİ
MURAT BOZ-KARDEŞİM BENİM 2
MURAT CEMCİR-ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ
MURAT YILDIRIM-SONSUZ AŞK
OĞUZHAN KOÇ-YOL ARKADAŞIM
ÖZCAN DENİZ-ÖTEKİ TARAF
URAZ KAYGILAROĞLU-SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN
EN İYİ KADIN OYUNCU LİSTESİ 1. 2. 3.
ASLI BEKİROĞLU-YOL ARKADAŞIM
ASLI ENVER-ÖTEKİ TARAF
AYLİN KONTENTE-TATLIM TATLIM
BÜŞRA PEKİN-TATLIM TATLIM
DEMET EVGAR-AİLE ARASINDA
DEMET ÖZDEMİR-SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN
ELÇİN SANGU-MUTLULUK ZAMANI
EZGİ MOLA-MAİDE'NİN ALTIN GÜNÜ
FAHRİYE EVCEN-SONSUZ AŞK
GUPSE ÖZAY-TATLIM TATLIM
LEYLA FERAY-KARDEŞİM BENİM 2
MELİSA ŞENOLSUN-BABAM
MERYEM UZERLİ-CİNGÖZ RECAİ
ŞEBNEM BOZOKLU- TATLIM TATLIM
TUBA BÜYÜKÜSTÜN-İSTANBUL KIRMIZISI
TUVANA TÜRKAY-OLANLAR OLDU
EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU LİSTESİ 1. 2. 3.
ALİ ATAY-AYLA
FATİH ARTMAN-AİLE ARASINDA
FERDİ SANCAR-KARDEŞİM BENİM 2
KORHAN HERDURAN- KARDEŞİM BENİM 2
MEHMET GÜNSÜR-İSTANBUL KIRMIZISI
MERT FIRAT-YOL AYRIMI
NEJAT İŞLER-İSTANBUL KIRMIZISI
OKAN ÇABALAR-SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN
RASİM ÖZTEKİN-ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ
ŞERİF EROL-YOL AYRIMI
EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU LİSTESİ 1. 2. 3.
ALGI EKE-CİNGÖZ RECAİ
AYTA SÖZERİ-AİLE ARASINDA
BİNNUR KAYA-SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN?
BÜŞRA DEVELİ-AYLA
BÜŞRA PEKİN-KOLONYA CUMHURİYETİ
DERYA KARADAŞ-AİLE ARASINDA
DEVRİM YAKUT-AİLE ARASINDA
EDA ECE-YOL ARKADAŞIM
MERİÇ ARAL-CİNGÖZ RECAİ
NİHAL YALÇIN-YOL AYRIMI
EN İYİ SENARYO 1. 2. 3.
AİLE ARASINDA-GÜLSE BİRSEL
AYLA-YİĞİT GÜRALP
BABAM- NİHAT DURAK-NAİL PELİVAN
İSTANBUL KIRMIZISI-FERZAN ÖZPETEK
YOL AYRIMI-YAVUZ TURGUL
EN İYİ GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ-SİNEMATOGRAFİ 1. 2. 3.
AYLA- JEAN-PAUL SERESIN
CİNGÖZ RECAİ-VEDAT ÖZDEMİR
İSTANBUL KIRMIZISI-GIAN FILIPPO CORTICELLI
SONSUZ AŞK-SERKAN GÜLER
YOL AYRIMI-UĞUR İÇBAK
EN İYİ MÜZİK 1. 2. 3.
AYLA- FAHİR ATAKOĞLU
BABAM- EROL MUTLU-GÜLDİYAR TANRIDAĞLI
CİNGÖZ RECAİ- HASAN ÖZSÜT-IŞIL ÖZSÜT
İSTANBUL KIRMIZISI-GIULIANO TAVIANI-CARMELO TRAVIA
YOL AYRIMI-ANJELIKA AKBAR
EN İYİ KURGU 1. 2. 3.
AİLE ARASINDA-ERKAN ERDEM
AYLA- MUSTAFA PRESHEVA
BABAM- ERKAN TEKEMEN
CİNGÖZ RECAİ-EMRE BOYRAZ
YOL AYRIMI-NIKO(İSMAİL CANLISOY)
EN İYİ SANAT YÖNETİMİ 1. 2. 3.
AİLE ARASINDA- TUBA ERDEM-NEVİN ÜNLÜTÜRK
AYLA- FIRAT YÜNLÜEL
CİNGÖZ RECAİ-ÇAĞRI AYDIN
İSTANBUL KIRMIZISI-DENİZ GÖKTÜRK KOBANBAY
YOL AYRIMI-SIRMA BRADLEY